Apie mus

Kiek Jūsų būstas vertas šiandien? Kokios šiuo metu nekilnojamojo turto kainos? Tai aktualu visiems, nusprendusiems parduoti būstą ar norintiems įsigyti naujus namus, sklypą, komercines patalpas. Bustokainakaune.lt – platforma, kurios dėka sužinosite preliminarią būsto, sklypo, komercinio objekto kainą einamuoju momentu. Verta žinoti, pasinaudoti ir už geriausią kainą pirkti arba parduoti.

Kaip veikia NT skaičiuoklė?

Daugelis žmonių, nusprendusių pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą susiduria su gan dažna problema – nežinomybe dėl kainų. Sunku įvertinti rinkoje vyraujančias kainas, nes jos nuolat kinta. Išeitis – mūsų NT skaičiuoklė, kuri automatiškai pateiks nekilnojamojo turto kainą pagal objekto vietą, parametrus ir kt. Svarbu pažymėti, kad nekilnojamo turto kaina vertinama pagal jau įvykusius sandorius, panašioje vietoje su panašiais parametrais. Naudotis NT skaičiuokle paprasta, patogu ir greita, tad tai itin naudingas įrankis visiems tiems, kurie: 

·         Nori sužinoti SAVO BŪSTO ŠIANDIENINĘ KAINĄ;

·         Ruošiasi pirkti, parduoti ar keisti būstą;

·         Domisi nekilnojamojo turto kainomis – būstų, sklypų, komercinių objektų.

Aktualu bet kokio nekilnojamojo turto klausimu

Mūsų išskirtinumas – vertiname ne tik būstų, bet ir sklypų bei komercinių objektų kainas. Tad pasinaudoti Bustokainakaune.lt paslauga naudinga domintis bet kokio nekilnojamojo turto kaina Kauno mieste ar rajone. Taip pat akcentuojame, jog bendradarbiaujame tik su profesionalais – nekilnojamojo turto ekspertais, kurie geriausiai žino, kas vyksta rinkoje ir puikiai išmano savo darbo specifiką.

Nemokamai konsultuojame

Nusprendusiems parduoti būstą, bet nežinantiems nuo ko pradėti, kaip nustatyti būsto kainą, kokius dokumentus paruošti, suteikiame NEMOKAMĄ PARDAVĖJO KONSULTACIJĄ. Tačiau primename, jog mūsų teikiamos paslaugos nėra oficialus nekilnojamojo turto vertinimas, tai – konsultacinio pobūdžio informacija apie nekilnojamojo turto rinkos kainas.

Susiekite, garantuojame profesionalumą ir aiškumą dėl  nekilnojamojo turto kainų. Bustokainakaune.lt – pirkti, parduoti, aiškiai kainas žinoti!